PTJ – Prevence Trochu Jinak.

 

Po více jak 30 ti leté zkušenosti s léčbou ozonem, směsí O2-O3, kterou jsem pečlivě leta studoval, jsem došel k přesvědčení, že o mnoho důležitější je nabité vědomosti a zkušenosti použít nejen k léčbě, ale hlavně k prevenci.

Hlavní zdroj k získání energie ze živin je kyslík.

Ozon pro tělo je něco jako více oktanový benzin pro motoristy. Má prostě více energie. Toho lze snadno využít, pokud se díváme na nemoc jako na energetickou odchylku.

Ozon je nejsilnější zbraní našeho imunitního systému.

Produkují ho bílé krvinky.

Kyslík má svoji úlohu až na vnitřní mitochondriální membráně a je nutný k produkci ATP.

Mitochondrie a jejich význam v poznání energetického metabolizmu buňky se mění a je potřeba to respektovat. Mitochondriální DNA je významnější než jaderná DNA.

Když to zjednoduším, tak vše, co prospívá mitochondriím, prospívá i celku a naopak.

To platí pro nemoc i pro prevenci.

Sestavit tak soubor možností pro prevenci se značně mění. Poznání se výrazně odchyluje od zažitých dogmat.

Pokusím se takový postup, rozhodně ne dokonalý ani celistvý sestavit.

Co poškozuje naše energetické procesy vede k nemoci.

Oxidace – ztráta elektronů – nemoc.

Redukce – příjem elektronů – regenerace.

Převaha sympatiku – oxidace-nemoc.

Převaha parasympatiku – redukce – regenerace.

Levotočivý spin částic – chemie problém.

Pravotočivý spin částic příroda – zdraví.

Epigenetika pochopila že prostředí má větší vliv na genetiku, než jsme si mysleli.

Prostředí je zevní a vnitřní.

Zevní je Slunce, voda vzduch, potraviny atd.

Vnitřní je mysl a emoce.

O obě prostředí je třeba pečovat.

Tato prostředí formulují hmotu-nás více než DNA.

Všechny tyto faktory již poznáváme a jsme schopni je použít k léčbě i k prevenci.

Je proto výzvou tyto znalosti převést do praxe. Je nutné spolupracovat s obory, které tuto problematiku znají.

Komplexní přístup tak jistě přinese svoje ovoce.

MUDr. Milan Veselý

 

Podle japonských vědců je ozon účinný jako prevence při neutralizaci koronaviru.

 

FILE FOTO: Muž s ochrannou maskou projde kolem ilustrace virus mimo regionální středisko vědy, jako město a okolní oblasti čelí místní omezení ve snaze vyhnout se místním zámkem nuceni na region, uprostřed coronavirus onemocnění (COVID – 19) ohniska nákazy v Oldhamu, Británie srpna 3, 2020. REUTERS / Phil Noble

TOKIO (Reuters) – Japonští vědci ve středu uvedli, že nízké koncentrace ozonu mohou neutralizovat částice viru koróny, což může poskytnout nemocnicím způsob, jak dezinfikovat vyšetřovny a čekárny.

 

Vědci z Fujita Health University řekli na tiskové konferenci, že prokázali, že ozonový plyn v koncentracích 0,05 až 0,1 částic na milion (ppm), což je úroveň považovaná pro člověka za neškodnou, může virus zabít. /míní se koncentrace  v ovzduší/

Při experimentu byl použit ozonový generátor v uzavřené komoře se vzorkem corona viru. Účinnost viru poklesla o více než 90 %, pokud byl vystaven nízké hladině ozonu po dobu 10 hodin.

„Přenos nového corona viru může být snížen kontinuálním ošetřením nízko-koncentračním ozonem, a to i v prostředí, kde jsou lidé přítomni a používají tento druh systému“, řekl vedoucí výzkumu Takayuki Murata. „Zjistili jsme, že toto je obzvláště účinné v podmínkách s vysokou vlhkostí.”

Je známo, že ozon, typ molekuly kyslíku, inaktivuje mnoho patogenů, a dřívější experimenty ukázaly, že vysoké koncentrace, mezi 1-6 ppm, byly účinné proti corona viru, ale potenciálně toxické pro člověka.

Nedávná studie na Georgia Institute of Technology ukázala, že ozon může být účinný při dezinfekci plášťů, brýlí a dalších zdravotnických ochranných prostředků. Lékařská fakultní nemocnice Fujita v prefektuře Aiči ve středním Japonsku instalovala ozonové generátory, aby byla snížena infekce v čekárnách a pokojích pro pacienty. Univerzita také provedla klinickou studii léku Avigan společnosti Fujifilm Holdings Corp (4901.T)   u pacientů s COVID-19.

Reporting by Rocky Swift; Střih: Robert Birsel

Naše standardy: The Thomson Reuters Trust Principles.

 

 

 

Prevence která odhalí nemoc včas je dobrá.

Lepší je ale prevence , která zabrání aby nemoc  vznikla.

 

 a/prevence klasická.

Pozvánka na preventivní vyšetření. Její smysl je odhalit podezření na problém. V případě malého problému ho sledovat, dělat další prevenci. V případě velkého problému zasáhnout.

Nemluvím   o diagnóze mluvím ev. o problému. Fyzika  tomu  říká regulační odchylka od normálu.

Medicína by se měla naučit takto problém chápat. Nevyslovovat  dg. Vyslovená diagnóza znamená v menším případě obavu, ve větším strach.  To je naprosto zbytečné.

Regulační odchylka znamená, že oxido redukční vztahy nejsou v rovnováze. Připomínám oxidace  je  ztráta  elektronu, redukce  naopak.

Ztráta elektronu je oslabení. Tělo má mechanismy, jak tyto procesy  regulovat. Říkáme tomu imunitní systém. Velkou  roli  hraje  mezibuněčná tekutina.

Co udělá strach- oslabí imunitu, Co udělá CT a jiná vyšetření, zvýší oxidaci a opět oslabí imunitu. Opakovaná prevence, pravidelná sledování, tedy  vedou k oslabení redukce, převaze  oxidace a ejhle  nakonec  zajásáme. Vidíte, ještě  že jsme Vás sledovali. Nebyl jsem si jistý co  ten prvotní nález bylo , ale nyní už je to jasné. Máte kliku  začneme to léčit, ozařovat pálit, posílat léky apod.

Ptám se posílí tento postup imunitu?.

b/prevence inteligentní.

Myslet dle nových poznatků fyziky, která udělala na poli medicíny ohromný pokrok.

Na podkladě  těchto výsledků vznikla certifikovaná technologie, jak diagnostická , tak léčebná.

Diagnostika na přístroji EsTeck zjistí oxido redukční poměry často ještě dříve než se projeví jako příznak, odchylka,   nemoc.

Využít vlastnosti ozonu, jako donátora energie.

C/prevence   moudrá.

Tady  si trocho odskočím do jiného oboru- stavebnictví. Chci li stavět stavbu  musím  mít dobré základy  a váha stavby  nesmí tuto základnu přetížit. Věnuje se tomu obor statika.

S tímto problémem se  musí vypořádat všichni, co něco budují. I náš organismu  musí mít dobrý základ, aby  unesl  zátěž života.

Museli se  to naučit i stavitelé pyramid. První byly  malé. Větší praskaly ,nebo se  částečně  zřítily, až se  to naučili .Postavili  tu největší, která stojí dodnes.  Naučili se roznést váhu do její podstaty.

Je  zajímavé, že tělo v energiích má tvar pyramidy, mysl jako nadstavba je  nad jejím vrcholem.

Z toho  vyplívá, že  se  musíme  naučit  nepřetěžovat  naší mysl, nebo ji  umět odlehčit, aby stavba nepraskala a  nezřítila se.

Prevence  moudrá je pracovat s myslí tak , aby  naši základnu, imunitní systém nepřetěžovala.

Spousta lidí  to umí a  ty medicína  nezná, prostě k doktorovi  nechodí.

Tato skupina lidí  nepotřebuje  ani doktora , ani Es Teck.

Pro ty ostatní  nabízím  prevenci  b/ inteligentní.