Základní produkty                                                                           

Více info  na   www.ozon.cz 

 

Kosmetika No. 3OO  je vyvinutá pro zvýšenou ochranu a regeneraci pokožky, zvláště diabetiků, zatížené znečištěným ovzduším v městských aglomeracích a zvýšenou fyzickou zátěží a stresem.

Zhoršené ovzduší zatěžuje pokožku, která je pod neustálým tlakem a musí se stále bránit. Pokožka je podrážděná, tenčí, zarudlá, citlivá. Objevuje se více pigmentových skvrn a rychleji stárne. Takto vyčerpaná pokožka je náchylná na povrchní drobná zranění s následnou infekcí.

Zapomínáme na základní ošetření pleti a tím je čištění.

Bez čištění není pokožka schopna se zregenerovat a posílit svoji funkci ochranné bariery. Spousta nečistot ve vzduchu je dvacetkrát menší než póry a nečistoty se tak mohou dostat hluboko do kůže a následně i do našeho těla. Čištění je proto zcela zásadní.

Tento stav je obzvlášť rizikový pro diabetiky. Tato řada je pro ně svými vlastnostmi nezastupitelná.

Kosmetika No. 3OO je charakteristická tím, že používá stabilizovaný aktivní kyslík- ozon.

Jde o zcela základní látku v této kosmetice, která jinak používá ty nejlepší suroviny dostupné na trhu. Ozonizované oleje mají dle kosmetické legislativy

„SKIN CONDITIONING“.

Vlastnosti ozonu O3 jsou : okysličení, antimikrobiální schopnost, deodorace a detoxikace.  Zrychlení regenerace na základě zvýšení energetické bilance je také pro stav naší pokožky klíčový. Ozon proniká i do hlubokých struktur pokožky a čistí i tam, kam jiné krémy nedosáhnou. Spousta běžných krémů navíc póry ucpe, zhorší povrchní dýchání kůže a celá situace se tím jen zkomplikuje.

Žádná jiná látka není tak komplexně účinná. V našem těle bílé krvinky produkují ozon a ten je nejsilnější zbraní našeho imunitního systému. Nejde tak o látku tělu cizí. Zkušenosti vychází ze stavu léčení diabetických komplikací ozonem. Bylo potřeba aplikovat ozon i na pokožku ve stavu krému, a tak vznikla

Kosmetika No.300

 

 

Řada produktů No. 3OO

Tělové mýdlo tekuté. Osvěží pokožku celého těla, vhodné i na vlasy. Základ tělové hygieny.

Tělový balzám. Po vyčištění vhodný na pokožku celého těla. Unisex balzám na všechny typy pokožky. Ochranný balzám vyživuje a chrání před dalším poškozením z ovzduší.

Intimní mýdlo tekuté. Péče o intimní partie je nutnou součástí každodenní hygieny v dnešním světě.

Masážní gel. Gel pro reflexní i tělové masáže. Výborný gel na nohy. Chrání diabetiky při drobném poranění před infekcí. Výborná prevence před proleženinami. Gel  s prodlouženým vstřebávacím účinkem umožnuje  dlouhodobou ochranu pokožky.

Balzám na rty. Ochrana pro naše rty, které jsou na znečištění velmi citlivé. Vhodné do letadla a místností s klimatizací. Ochrana před mrazem.

Kosmetika No. 3OO je vhodná pro dámy i pány a oblíbená v péči batolat a dětí.

 

 

Množství 200 ml je u balzámu nadstandartní. Je to právě proto, že ho lze využít celou rodinou.

Obal je přes svůj objem díky plochému tvaru dobře skladný i do malých cestovních zavazadel. Klip umožňuje dobré dávkování.

Více info  na  http://www.ozon.cz