MUDr. Milan Veselý

a služby poskytované na novém pracovišti

BIOREZONA.

www.biorezona.cz

Konzultace a poradenství – podepřeno mnoha lety zkušeností.

Es Teck diagnostika – velice podrobný screening celého těla, který výborně doplní diagnostické neinvazivní metody používané terapeuty v Biorezoně.

Na klienta se počítá cca 1 hodina času. Na základě tohoto vyšetření a podrobné konzultace ev. nálezu je o hodně snadnější poradit s vhodným řešením. problémů klienta a zvolit tak optimální způsob nápravy.

                                               

                   

Ozon – vzhledem k tomu, že pracoviště BIOREZONA není zdravotnické zařízení, tak lze aplikovat jen   neinvazivní způsoby, které se budou postupně rozšiřovat tak, aby zcela nahradily způsoby invazivní.

                                                                                                                                   

 

Darsonval – protože jsem výrobcem kosmetiky s ozonem,

tak jsem rozšířil možnosti využití ozonu v kosmetice o metodu Darsonval.
Ozon se vpravoval do podkoží injekčně. Metoda  je známa jako  mezoterapie. Tato nová metoda neinvazivní mezoterapie působí tak, že pomocí vysokofrekvenčního, zcela bezpečného a nebolestivého výboje, vznikne ozon z kyslíku přímo v pokožce. Dojde tak k hloubkovému čištění, regeneraci, detoxikaci a výraznému prokrvení pokožky. Výsledek-omlazení.

1 : vyčištění pleti mýdlem s ozonem, nebo napaření Vapozonem

2 : vlastní ošetření přístrojem  Darsonval

3 : ošetření pokožky  krémem  s ozonem

Využití přístroje je však mnohem širší, např. ošetření páteře, kloubů a další.

 

Magnetoterapie celotělová – obsahuje programy dle diagnózy. Vždy je možné vybrat program se zaměřením analgetickým, regeneračním či detoxikačním. Celotělovou aplikaci lze kombinovat s aplikací lokální.

Kombinace ozonového vaku a celotělové  magnetoterapie se  vyrovná infůzni terapii ozonem.
Jde o výborný a zároveň jednoduchý způsob , jak se rychle zregenerovat nejen po onemocnění  Covidem.

 

                         

 

 

Laser MLS – se zaměřením na myoskeletární systém a virové záněty plic.

MLS® je inovativní terapie, která je založena na emisi synchronizovaných laserových pulzů, které zvyšují  protizánětlivý a analgetický účinek současně.

MLS® terapie převyšuje ostatní vysokovýkonné lasery špičkovým výkonem 25W, synchronizovanou kombinací 2 vlnových délek a především úspěšností a efektivitou léčby.

Kontinuálně/přerušované záření o vlnové délce 808 nm vytvářející intenzivní protiotokový  a protizánětlivý účinek, je synchronizováno s pulzním zářením o vlnové délce 905 nm umožňujících dosáhnout silných účinků proti bolesti.

Po zánětu plic se dají ošetřit i Vaše plíce.

MLS® laserová terapie nově prokázala významné terapeutické účinky v rámci ošetření pacientů s intersticiální pneumonií způsobené COVID19 v Massachusets General Hospital  na jaře 2020.
Odkazy na již publikované klinické případy laser terapie

http://images.artax.cz/048383/Pneumonie%20-%20POST%20COVID%20SYNDROM%20-FOTOMODULACNI%20MLS%20LASEROVA%20TERAPIE.pdf

Inhalace- přístroj VAPOZON je zároveň ideální k inhalaci

teplé páry o 35 st. C obohacené o ozon.

Koncentrace ozonu je strovnatelná s hladinou ozonu za slunečného počasí u moře nebo na horách.

 

 

 

 

 

Inhalace –  Oxygenátor kyslíku Lovego  5A        93-96 %  O2

generátor kyslíku je použit i pro výrobu směsi O2-O3 do vaku.

Termokamera – velký pomocník při poruchách prokrvení, zánětlivých a jiných problémech.

 

Regenerace nejen po onemocnění Covid:

1/Aplikace MLS laser  na zadní stranu obou plic                                                                                                                 30 min
2/Celotělová magnetoterapie, program regenerace                                                                                                           30 min
3/Ozonová lázeň v celotělovém  vaku                                                                                                                                     30 min
4/Inhalace s ozonem                                                                                                                                                                      20 min
5/ Inhalace   93% O2                           30 min  

Bod 1 provádí lékař

Bod 2-5 provádí asistentka a je možné absolvovat na jednom lůžku v celkové době 30 min. Tedy 3 procedury  najednou.   2,3,4 .

 

Ke kvalitní  regeneraci patří i kvalitní detox.

Nový český potravinový doplněk pro dokonalý detox.

FULL HUMIC  100 mg.

FULL HUMIC doplněk stravy.

Složení: laktát hořečnatý 100 mg, citrát zinečnatý 100 mg, kyselina askorbová 20 mg, inulin(ORAFTI) 110 mg, stearan hořečnatý 10 mg, huminové kyseliny 100 mg, želatina 98 mg.

Doporučená denní dávka: 1 tableta.

Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotách do 25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Účinné látky v DDD (1 tobolka): vitamin C (25% RHP*), Zn (32% RHP*), Mg (3% RHP*). *RHP=referenční hodnota příjmu.

Účinnou látkou potravinového doplňku jsou přírodní huminové kyseliny obohacené o zinek, vitamin C, hořčík a inulin.

Zinek a jeho funkce v lidském organismu jsou opravdu všestranné. Podílí se na produkci téměř dvou set hormonů, především inzulinu, testosteronu a růstového hormonu. Přispívá i ke správné funkci imunitního systému a pomáhá urychlovat hojení ran.

Vitamín C je ve vodě rozpustná živná látka a vitamín nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamín C mnoho důležitých funkcí.

Hořčík v potravě je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů, ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí infarktu. Řadě žen odstraní potíže spojené s premenstruálním syndromem. Mírní deprese a přispívá ke zdravým zubům.

Inulin je druhem rozpustné vlákniny, který se nachází v mnoha rostlinách. Inulin se díky své chemické struktuře nevstřebává v tenkém střevě. Namísto toho prochází až do střeva tlustého, kde plní funkce probiotika.

Stearan hořečnatý je aditivum, které se používá především v lékových kapslích, spolu se želatinou a inulinem.

Želatina plní funkci pojiva.

 

Základem doplňku stravy jsou však huminové kyseliny.

 

Huminové látky jsou přírodní látky, jejichž hlavní složkou jsou huminové kyseliny. Dalšími frakcemi jsou fulvové kyseliny a huminy.

Tyto látky vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny. Rašelina se v balneoterapii používá už víc jak tisíc let.

Různé druhy huminových kyselin, biomasa rostlinného původu, vznikají během biochemického procesu, který trvá miliony let.

Nejlépe využitelnou látkou jsou huminové kyseliny.

Majoritními prvky obsaženými v huminových látkách jsou uhlík, kyslík, vodík.

V huminových kyselinách je obsah uhlíku mezi 52–62 %  kyslíku mezi 30–39 %

Právě obsah kyslíku mně zaujal. Je to vlastně větší množství než ve vzduchu. Vzduch obsahuje 21 % kyslíku.

Kyslík je nejrozšířenější prvek na Zemi, vodík ve Vesmíru.

Uhlík je chemický prvek, tvořící základní stavební kámen všech organických sloučenin a tím i všech živých organismů na této planetě.

Množství uhlíku navázaného na huminové kyseliny půd, rašelin a uhlí téměř čtyřikrát převyšuje množství uhlíku, který je navázán v organických látkách všech rostlin a živočichů na celém světě.

NH2 skupina  patří mezi dusíkaté skupiny.

COOH je dalším základním kamenem aminokyselin z kterých se sestavují bílkoviny.

OH skupina  hydroxidy obsahují aniontovou skupinu OH -. Podobně jako oxidy, vznikají odtržením 1 atomu vodíku z molekuly vody H 2 O.

Příroda tak vytvořila látku, která má zajímavé vlastnosti a měla by v nás vybudit zvědavost co nám tato látka může přinést pro naše zdraví. Kyselina huminová má opravdu široké využití, pokud jde o ochranu zdraví a prevenci nemocí.

Stejně jako v přírodě si humáty umí poradit s řadou mutagenů i v lidském těle. Poradí si s různými druhy záření, s odpadními látkami vznikajícími při kouření, s chemikáliemi, léčivy a očkováním. Díky reaktivní aktivitě umí na sebe vázat těžké kovy, toxiny, grafen a látky organického i anorganického původu, které bez rizika pro organizmus vyloučí z těla ven. Ochraňují především střevo a brání průniku škodlivin do krevního oběhu. Donutí také tzv. vyhasnout volné radikály.

Huminové kyseliny přírodního původu obsahují minerály, aminokyseliny a celé spektrum mikroelementů v biologicky rozložitelné formě.  Jejich využití pro tělo je tak větší než pokud jsou v organické formě.

Po absorpci v těle člověka tak mohou být biologické účinky huminových kyselin a jejich antivirové a antibakteriální vlastnosti plně využity.

Nedostatek mikroelementů a minerálů v těle hlavně omezuje aktivitu enzymů a snižuje účinnost vitamínů. Použití různých vitamínových přípravků může být zcela neúčinné, pokud tělo postrádá příslušné mikroelementy.

Huminové kyseliny jsou nerozpustné ve vodě o pH 2 a nižším, naopak při vyšším pH se rozpouštějí. Typická barva je hnědá až hnědočerná, podobná barvě rašelinišť.

Protože tyto materiály vznikaly dlouhodobě a ležely miliony let v zemi, jsou obvykle vodou rozpustné složky z části vyplavené, naopak huminové kyseliny na sebe za tuto dobu navázaly značné množství různých toxických prvků.

Tomu odpovídají požadavky na zpracování isolaci a vyčištění a pak i výsledná použitelnost.

Klíčové  je vyčištění substrátu od těžkých kovů.

Míře čistoty pak odpovídá vyšší  cena výsledného produktu.

Český preparát se vyznačuje nejvyšší čistotou dle Chemapex standard.

 

Jen takto vyčištěné látky huminových kyselin je možno použít jako potravinový doplněk a zcela využít jejich zdravotní přínos.

Antivirové a antibakteriální účinky huminových kyselin jsou v medicíně již dlouho známy. Huminové kyseliny jsou pravděpodobně jednou z nejsilnějších aktivních složek přírody.

Kyseliny huminové jsou  prokazatelně schopny jedinečným způsobem vázat a odstraňovat z těla nahromaděné toxické látky.

Díky svému chemickému složení jsou kyseliny huminové schopny reagovat prakticky s každou toxickou sloučeninou, která často vstoupila do těla zářením, potravou, vodou a hromadí se ve střevech, v mozku nebo v jiných tkáních. Naše potrava ani voda není těchto látek zcela zbavena.

Například, když se toxické látky, těžké kovy a radioaktivní látky hromadí v těle během radioterapie, chemoterapie, farmakoterapie nebo očkování, vytvoří huminová kyselina s nimi stabilní agregáty, pomocí kterých vyloučí toxické látky z těla.

Tato vlastnost zejména  eliminovat radioaktivní látky je naprosto výjimečná.

Tady je rozdíl od detoxikační vlastnosti ozonu. Ozon rozloží toxické látky na netoxické, které jsou z těla pak vyloučeny.

Kyseliny huminové vytvoří s toxickými látkami díky chelátovým a jiným vazbám stabilní komplexy, které tělo následně vyloučí.

Kombinace detoxu ozonem a kyselinou huminovou je tak prakticky komplexní.

Prostě příroda je zde dokonalá. To vše bez vedlejších negativních dopadů na naše zdraví.

Huminová kyselina je zařazena mezi netoxické látky, bez negativního dopadu pro naše buňky.

Kyseliny huminové podporují aktivitu imunitního systému, zvyšují tvorbu protilátek a regulují aktivitu bílých krvinek.  Tím výrazně pomáhají naší imunitě.

U červených krvinek se zlepšuje transport kyslíku.

Humínové látky také obnovují a udržují acidobazickou rovnováhu organizmu.

Humínové kyseliny ve formě přírodních organických komplexů obsahují více jak 80 minerálů, mikro prvků a stopových prvků.

Huminové kyseliny inhibují růst patogenních bakterií v trávicím traktu, stimulují fungování střevní flóry a regulují její rovnováhu.

Huminové kyseliny jsou schopny zastavit průjem a další zažívací problémy. Prospěšné huminové kyseliny tvoří tenkou vrstvu gelu na střevní membráně, která chrání před infekcemi a účinky toxinů. V případě poškození nebo zánětu epitelové vrstvy podporují rychlé hojení. Díky gelové vrstvě se snižuje účinek abnormálních impulzů periferních nervů ve střevě. Tím se zlepšuje i peristaltika střeva.

Pokud mohu shrnout přínos preparátu FULL HUMIC 100 mg., tak musím, konstatovat, že moudrost přírody se vyplatí neignorovat, ale naopak využít.

Slabý imunitní systém, tělo zaplavené toxiny a stress jsou nejvýraznější problémy, které postihují lidi moderní doby.

 

FULL HUMIC 100 mg právě tyto problémy umí odstranit.

Cesta detoxikace organismu, zvýšení imunity a péče o střevo je nutným předpokladem pro správnou cestu ke zdraví.

Kdo k tomu přidá veselou mysl, dostatek pohybu, správnou životosprávu, soucit a lásku ke svému okolí, tak prožije dlouhý a spokojený život.

MUDr. Milan Veselý

 

Sepsané poznatky jak na „COVID“ nejen pro zdravotníky.

 Ošetřete pacienty na základě klinického podezření co nejdříve.

 Riziko stratifikace pacientů

 • Pacient s nízkým rizikem – mladší 45 let, bez komorbidit a klinicky stabilní
 • Vysoce rizikový pacient – ​​starší 45 let, mladší 45 let s komorbiditami nebo klinicky nestabilní

 Možnosti léčby:

 Pacienti s nízkým rizikem

 • Podpůrná péče s tekutinami, kontrolou horečky a odpočinkem
 • Elemental Zinek 50 mg 1krát denně po dobu 7 dnů
 • Vitamin C 1000 mg 1x denně po dobu 7 dnů
 • Vitamin D3 5000 iu 1krát denně po dobu 7 dnů

 Volitelné možnosti:

 • Quercetin 500mg 2x denně po dobu 7 dnů popř
 • Epigalokatechin-galát (EGCG) 400 mg 1krát denně po dobu 7 dnů

 Pacienti se středním/vysokým rizikem:

 • Elemental Zinek 50-100 mg jednou denně po dobu 7 dnů
 • Vitamin C 1000 mg 1x denně po dobu 7 dnů
 • Vitamin D3 10 000 iu jednou denně po dobu 7 dnů nebo 50 000 iu jednou denně po dobu 1-2 dnů
 • Azithromycin 500mg 1x denně po dobu 5 dnů popř
 • Doxycyklin 100 mg 2krát denně po dobu 7 dnů
 • Hydroxychlorochin (HCQ) 200 mg 2krát denně po dobu 5-7 dnů a/nebo
 • Ivermektin 0,4-0,5 mg/kg/den po dobu 5-7 dnů Lze použít HCQ i IVM nebo oba, a pokud je pouze jeden, druhý prostředek lze přidat po přibližně 2 dnech léčby, pokud ještě nebylo pozorováno zjevné zotavení atd
 • U nás 3mg 4 tbl.  LOUTOL schválil snad i SUKL

 Možnosti léčby:

 • Dexamethason 6-12 mg 1krát denně po dobu 7 dnů nebo
 • Prednison 20 mg dvakrát denně po dobu 7 dnů, podle potřeby snižujte
 • Roztok budesonidu 1 mg/2 cm3 pomocí nebulizátoru dvakrát denně po dobu 7 dnů
 • Léky na ředění krve (tj. Lovenox, Eliquis, Xarelto, Pradaxa, Aspirin Protect 100mg – / osobně preferuji /.
 • Kolchicin 0,6 mg 2-3krát denně po dobu 5-7 dnů
 • Monoklonální protilátky?
 • Domácí IV tekutiny a kyslík

 Zdroj: Zdroj: https://vladimirzelenkomd.com/#testimonial

Zdroj: https://bohumilatruhlarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=779096

 

Další možnosti :

 Ozon jak preventivně, tak léčebně,  pokud  je vyroben z čistého kyslíku

Full Humic – čistá kyselina huminová. Potravinový doplněk.

 Isoprinosine 50×500 mg – prof. Beran

Hydroxychlorochin nebo Plaquenil ?

Oxid chloričitý CDS – Antonín Kalcner ???

 Fyzikální možnosti:

 Laser MLS na plíce- léčebně

Biorezonance

Plazmový generátor

 Příroda:

Jehličí z borovice

Listy pampelišek

Křen, hořčice, chilli – glykosidy.

Kdo umí homeopatii jistě doplní další.

 

Časem se jistě objeví spoustu dalších možností léčení.

 Léčebné schéma z Indie:

Čtyřnásobná terapie zahrnuje Ivermektin 12 mg v jedné dávce, doxycyklin 100 mg jednou denně po dobu čtyř dnů, zinek 50 mg jednou denně po dobu čtyř dnů a vitamin D3 jednou týdně. Ivermektin, doxycyklin a zinek se mají opakovat každých 14 dní a vitamin D3 každý týden s monitorováním hladin v krvi. Synergický účinek těchto léků působí tak, že zabraňuje množení viru a také zastavuje průnik viru do lidských buněk.

 

Zapomenout na strach a podpořit imunitu vírou, že tělo to umí lépe než média,   politici a bohužel i většina lékařů.

Zdravá potrava, zdravý pohyb, dobrá nálada, radost ze života, dostatek  slunce, dostatek sociálních  kontaktů s rodinou a přáteli. Čas na koníčky.

 Pokorně si přiznat, že jsme smrtelníci.

 Prostě pravý opak než se nám nyní děje.

 Zdroj: https://vesely-ozon.cz

 

Pokud  chcete  informace o situaci kolem  covidu, doporučuji tyto adresy.

Výsledky Bhakdiho/Burkhardtovy patologie ukazují, že 93 % lidí, kteří zemřeli po očkování, bylo usmrceno vakcínou | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz)

Myslete, uvažujte, ověřujte. Nepodléhejte strachu.

Kam se vám dostanou vakcíny. Český profesor Turánek už nemohl mlčet. Kvůli cenzuře | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

DCŮ: SPIKE PROTEIN Z COVID INJEKCÍ SE DOSTÁVÁ DO BUNĚČNÉHO JÁDRA A RUŠÍ MOŽNOST OPRAVY DNA – ZPŮSOBUJE EXPLOZI RAKOVINY, IMUNODEFICIENCE, AUTOIMUNITNÍCH PORUCH A RYCHLÉHO STÁRNUTÍ – CZ 24 News

CZ 24 News – Jsme tu pro ty, kteří chtějí skutečně poznat pravdu.

Otevři svou mysl – Portál pro nový svět. Zprávy ze světa & Osobní rozvoj (otevrisvoumysl.cz)

A mnohé další  informace které se  z naší  TV  nedovíte.

Krátké video o  naší imunitě a očkováni  na Covid – velice jednoduché a jasné.

https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-ockovani-proti-covidu-neberte-si-druhou-davku/

Co s tím? Jedna možnost je ve videu níže.

Dr. Bruce Lipton – Co způsobuje nemoc? & Vliv mysli na imunitu (otevrisvoumysl.cz)

 

 

Zpříjemnit pobyt si můžete také v komfortním masážním křesle.