Onemocnění GIT jsou také  velmi  častá a závažná. I zde  ozon může být  velkým pomocníkem. Ozon je třeba  do střeva  nějak  dopravit. Cesty  jsou jednoduché: perorálne-voda tablety, rectálně: voda plyn přímo.

Tablety 3OXY – C to elegantně zvládnou k plné spojkojenosti.

Představujeme moderní technologii aktivovaného kyslíku, nová generace v super oxygenaci.

Speciálně připravená sloučenina  hořčíku s aktivovaným kyslíkem  s přidaným vitamínem C podporujícím oxidaci a s přírodními bioflavonoidy.

Stav pokožky je závislý na dobré funkci všech systémů těla a jeho schopnosti detoxikace. Tyto tablety slouží k vyčištění střeva, jeho detoxikaci a tím významně sníží vylučování toxických látek kůží. Jde o výborný doplněk ,medicinální kosmetiky No.3OO  při problémech naší pokožky.

Tato speciálně vyvinutá sloučenina oxidu hořčíku je vázaná na aktivní oxidační látky speciálním katalytickým procesem. Je uzavřená do kapsle spolu s Pro-Oxygenem C (ProOxC), který umožňuje úplnou separaci kyslíku vznikajícího při trávení. Je to silné detoxikační činidlo a látka celkově čistící organizmus.

Působí jako bezpečné systémové čistící agens, které odstraňuje zácpy a městnání z tlustého střeva díky uvolňování nadbytku aktivního kyslíku. To umožňuje vysoce koncentrovanému kyslíku volněji proudit k buňkám s nedostatkem energie. Endogenní i exogenní oxidy jsou normálně ničeny enzymem katalázou. Tento enzym je inhibován askorbátovým anionem ProOxC, takže je umožněna maximální oxidace toxinů v organizmu. To načerpá kyslík do tkání a uzavře ho tam. Takto díky moderní technologii aktivovaného kyslíku mohou lidé využívat i výhody čerpání doplňkových zdrojů kyslíku navíc k tomu, který dýchají ze vzduchu.

Patentovaným procesem jsou hořčík, oxidy a ozonidy spojeny do krystalické mřížkovité matrix a obohacené přidáním pro-oxidačního komplexu vitamínu C s bioflavonoidy. Tato směs poskytuje trvalejší uvolňování kyslíku vedoucí k jeho optimální asimilaci. Když je směs příjímána orálně, tato stabilní vazba je rozrušena při kontaktu s žaludečními kyselinami a uvolní velké množství aktivovaného kyslíku.

Jelikož tyto polyatomické plyny jsou současně rozptýleny, nastává několik dějů:
1. Ozonidy se za pomoci pro-oxidantů štěpí na kyslík (O2) a singletový kyslík (O1).

  1. To vytváří v žaludku peroxid vodíku, který je spolu s tráveninou dopravován do střevního traktu kde změkčuje zaklíněnou fekální hmotu tenkého a tlustého střeva, rozpouští krevní sraženiny v žilách a zabíjí patogenní mikroorganizmy v celém těle. Stejně fungují naše leukocyty, které jsou také výrobcem peroxidu a ozonidu. jde o nejúčinnější zbraň imunitního systému.
  2. Molekulární kyslík je zaveden do krevního oběhu, kde okysličování pokračuje, čistí buňky a dodává jim energii.
  3. Singletový kyslík se rovněž uplatňuje jako zametač volných radikálů. Bez volného kyslíkového radikálu O1 by nemohly být škodlivé volné radikály efektivně eliminovány. Singletový kyslík se slučuje s volnými toxickými radikály. Tyto destruktivní molekuly se hromadí díky nepřítomnosti zdravých volných kyslíkových radikálů. Tato nerovnováha je překážkou pro celý oxydativní metabolizmus našeho aerobního těla.
  4. Zatímco rozpuštěné sraženiny a mrtvé patogeny jsou vylučovány z těla, hořčík vytváří v tlustém střevě čistící reakci a zabraňuje opětné absorbci toxinů.

 

3OXY-C může být užívána v dávce 1-6 kapslí najednou. Nejsou známé žádné vedlejší účinky této sloučeniny. Je naprosto bezpečná a mohou ji užívat i těhotné a kojící ženy. Pro hořčík má tělo mnoho užitečných použití. Množství kyslíku, které je uvolňováno, je mnohokrát vyšší než při požití peroxidu vodíku nebo okysličené vody. 3OXY-C také netvoří hydroxylové radikály, které mohou vznikat při užívání peroxidu vodíku. V našem těle existuje pro kyslík mnoho použití. Viry mají velké problémy s přežíváním ve vysoce okysličeném prostředí. Jakmile jsou toxiny ve střevě zredukovány, více kyslíku přechází do krve a do ostatních buněk těla. Kyslík přemění fekální hmotu na velmi měkkou až tekutou stolici v závislosti na tom jaké množství toxinů organizmus obsahuje a jaká dávka přípravku je použita. Dokonce i když se bere ve velkých dávkách několikrát denně, nemá škodlivé účinky. Nevyvolává křeče, které se mohou objevit při použití laxativ a herbálních přípravků. Když jsou nahromaděné toxiny eliminovány, střeva začnou vytvářet opět normální měkkou a zdravou stolici. Někteří velmi silně intoxikovaní jedinci mohou cítit zpočátku žaludeční nevolnost, protože jejich organizmus je natolik zbavený kyslíku, že nejsou zvyklí na zvýšení jeho hladiny, ale tento stav brzy odezní. Proto se doporučuje začínat s nízkou dávkou a pozvolna ji zvyšovat až si organizmus zvykne na vyšší obsah kyslíku.

Doporučujeme následující postup: vzít si 1-5 kapslí před spaním (pokud možno aspoň 2 hodiny po jídle) a zapít je vodou nebo ovocnou šťávou. Většina lidí zaznamenala při užívání 3OXY-C vzestup fyzické i mentální energie z kyslíku a také úlevu od mnoha chronických stavů vysílení.

Dr. Kurt W. Donsbach, známý expert na výživu, je autorem knihy „Kyslík, kyslík, kyslík“. Po řadu let byl zastáncem peroxidu vodíku. V této knize nyní dosvědčil, že „kyslík vázaný na hořčík je mnohem šetrnější orální metoda k saturaci těla kyslíkem. Je stabilnější než ostatní vedoucí kyslíkové terapie a když je sloučenina chemicky redukována, zanechává v těle velmi prospěšný minerál hořčík.“

Jak se úroveň škodlivin na naší planetě zvyšuje a hladina kyslíku klesá, začíná být zřejmé, že musíme něco dělat. Správné okysličování a detoxikace – to je řešení! 3OXY-C je velmi vydatný zdroj stravitelného kyslíku. Normalizuje střevo, kde vzniká mnoho onemocnění. Dává nám potřebný kyslík pro správné trávení a umožňuje lepší vstřebávání živin.

Víme, že vysoce koncentrovaný kyslík okysličuje buňky a pomáhá z nich uvolňovat toxiny a kombinace hořčíku s vitamínem C pomáhá při vylučování, takže toxiny nejsou reabsorbovány. Nyní máme tedy příležitost využít výhodu nejjednoduššího a efektivního přírodního regeneračního prostředku a zároveň výbornou prevenci onemocnění střeva.